Preview
nové verze
Slovensko / EUR / Čeština
přihlásit se

PŘIHLÁSIT SE

Z důvodu vánočních svátků je ve dnech od 21.12.2018 do 01.01.2019 provozovna Brno uzavřena.

Objednávky,  u kterých nebude platba spárována do 15.12.2018, budou expedovány od 03.01.2019.

Přejeme Vám pohodové prožití svátků a šťastný nový rok. Vaše RAMISSIO Více ZDE

Ramissio Balance - pánský


Ramissio Balance nese jednu z našich hodnot: attitude + care = values.

Velikost náramku: L (230 mm)

Jedná se o stylový náramek ze 100% silikonu se zdrojem čtyř zdraví prospěšných energií. První z nich jsou negativní ionty. V přírodě se jejich hodnota pohybuje kolem tisícovky, ve městě ale klesá na žalostných 50. Negativní ionty přitom přispívají k lepšímu dýchání, zlepšují schopnost zvládat civilizační zátěž a pomáhají chránit tělo před škodlivinami, jako jsou cigaretový kouř, prach nebo elektrosmog.

Produkty Ramissio jsou dostupné pouze registrovaným Členům a Zákazníkům po přihlášení.

PŘIHLÁSIT SE | REGISTRACE |


Popis:

Další energií obsaženou v Ramissio náramku je germaniový prášek. Germanium je prvek ceněný především díky pozitivnímu vlivu na imunitní systém organismu, který obohacuje kyslíkem a podporuje tak regeneraci buněk, které chrání před volnými radikály. Má silné analgetické a antirevmatické účinky, normalizuje krevní tlak i hladinu cholesterolu. Zabraňuje kornatění cév a hraje významnou roli v prevenci osteoporózy. Společně s neodymovými magnety ze vzácných zemin pak v našem těle usnadňuje obnovu magnetického pole, které každodenně ničí mobilní vlny a další bezdrátové technologie. To napomáhá udržovat naši fyzickou i psychickou rovnováhu.

Poslední složkou je vzdálené infračervené záření. Díky silné vlnové délce dokáže proniknout lidským tělem, kde se přemění ze světelné energie na tepelnou a působí na jednotlivé buňky, svaly i kosti.  Díky síle tohoto záření se zlepšuje krevní oběh, odstraňují se z těla škodlivé toxiny a zvyšuje se počet bílých krvinek.

Náramek Ramissio Balance nevyžaduje žádnou zvláštní péči či udržbu, dle potřeby jej stačí opláchnout pod proudem vody. Životnost náramku je neomezena.

© Ramissio 2012-2018